Sakaryan'ın Özel Tatlısı Vişneli Ekmek Kadayıfı

Sakaryan'ın Özel Tatlısı Vişneli Ekmek Kadayıfı

Asırlık Geleneksel Lezzetin 21.Yüzyılla Buluşması: Vişneli Ekmek Kadayıfı

Ekmek kadayıfı çok sevdiğimiz geleneksel lezzetlerimizden biri olmakla birlikte özellikle aile büyüklerimizin sıklıkla tükettiği tatlılardandır. Sakarya’da yemek yenecek yerler listesinin başında olan Köfteci Hacı Bekir ailesi olarak sadece ıslama köftemiz değil, vişneli ekmek kadayıfımız ile de hafızalara kazındık. Ekmek kadayıfını tercih etmeyen ya da aklında ekmek kadayıfı yemek olmayan misafirlerimizin bile tadını deneyimleyip bağımlısı olduğu bu lezzeti en kısa zamanda denemeniz gerektiği kanısındayım.

Sakarya'nın Meşhur Tatlısı

1958’den beri değişmeyen lezzeti ile damaklarınızda iz bırakan lezzetlerimizin en yenisi ve en çok sevilenlerinden biri olan vişneli ekmek kadayıfımızı kendi reçetemizle ilk gündeki kalitesinden ödün vermeden sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Damak tadınıza hitap edeceğine kesinlikle emin olduğumuz bu lezzet ile enerjinizi yükseltmeye ne dersiniz?

Sakarya’nın meşhur restoranı ve Sakarya’nın en meşhur ıslama köftecisi ünvanına sahip olan Köfteci Hacı Bekir ailesi olarak ilk günden bu yana aynı titizlik ve özenle yöresel lezzetlerimizi sizlere sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle en az ıslama köftemiz kadar efsane olan vişneli ekmek kadayıfımızı büyük bir titizlik ve önemle sizlere sunmaya devam edeceğiz. Reçetesinde vefa, lezzet ve kalite var. Renkli görüntüsü ve eşsiz lezzetiyle hem gözlerinizi hem damağınızı mutlu edecek vişneli ekmek kadayıfımızı denemek için sizleri de bekliyoruz.